[]

Sırt Çantası İçinde Ufak Nesneleler İçin Küçük Çanta

Sırt çantasız dışarıya çıkmıyorum diyebilirim. Ve kullandığım hiçbir sırt çantasının iç cepleri ihtiyacımı karşılamıyor.

Anahtar, mendil, gözlük, krem, powerbank gibi nesneleri "düzenli bir şekilde tutabilmek" ve "hangi cepteydi diye uzun uzun aramadan kolayca ulaşabilmek" için küçük bir çantaya ihtiyacım var.

Bu çantayı, sırt çantası değiştirirken birinden çıkarıp diğerine kolaylıkla taşıyabilmek de ayrı bir avantaj.

Sizin kullandığınız böyle bir çanta vb. var mı?

Not: Kendi bölmeleri de olursa harika olur.

 
Ufak makyaj çantaları kullanıyorum ben öyle işler için. Bölmeleri olmuyor ama iki tane küçük (ve yumuşak kumaş olacak, kalıp gibi sert duranlardan değil) makyaj çantası işimi görüyor.

Alternatif olarak şöyle düzenleyiciler var: images.app.goo.gl
  • kobuzchu kiz  (30.03.21 15:14:17) 
@kobuzchu kiz
Önerilerde çıkan şu ürün güzel göründü:
www.kaizenmarket.net

Daha uygun fiyatlı başka bir ürün:
www.gratis.com
  • pantepember  (30.03.21 15:22:17 ~ 15:23:32) 
Çanta içinde çantayı keşfettiğimde çok sevinmiştim.

Fermuarlı kumaş kalem kutusu ve ufak ince tablet sleeve kılıflar çok yatkın bu işe. Tabi estetik beklentim çok aşağılarda olduğu için saçma gelebilir size.

Ben bu iş için bir adet mikrofon yanında gelen çanta, 1 adet 7" tablet çantası, bir de motor kaskı ile gelen ağzı büzgülü kumaş torba kullanıyorum.
  • hedep  (30.03.21 16:08:12) 
@hedep
Evet, kalem kutusu (yemin ederim!) benim de aklıma gelmişti. Onu da değerlendireyim.

  • pantepember  (30.03.21 17:06:07) 
www.decathlon.com.tr minicik hale getirilebiliyor. içinde ayrı fermuarlı gözü de vardı bendekinin, birebir bu model olmayabilir ama bulamadım şimdi.


  • cinsi kisi  (30.03.21 21:37:56) 
Ben seneleer önce aliexpressten şunun aynısını almıştım: www.trendyol.com

Özellikle sırt çantası dik olacağı için daha avantajlı olur diye düşünüyorum.

Şöyle modeller de var renkleri daha hoş ama ilkinin fermuarlı gözlerinin de olması avantaj bence
www.trendyol.com
www.trendyol.com
  • eatpraylaw  (30.03.21 22:24:49) 
@cinsi kisi
www.decathlon.com.tr

  • pantepember  (31.03.21 12:18:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.