Büyükannesi Vefat Eden Arkadaşımı Aramalı mıyım?

Selamlar,

6-7 yıldır beraber çalıştığım yakın sayılabilecek bir arkadaşım var, 1 yıldır memleketimden çalışıyorum bu arkadaşımda istanbulda yaşıyor, geçen hafta gördüm ki benim bulunduğum şehre gezmeye gelmiş ortak tanıdık arkadaşlarım ile ve beni aramadılar.

Şimdi bu arkadaşım büyük annesi vefat etti kendisini aramak hiç içimden gelmiyor çok kırıldım kendisine. Bu ikilemi yaşamak bile beni çok üzüyor ama sizce kendisini baş sağlığı için aramalı mıyım?

ara bi şey kaybetmezsin, sonra aramamaya devam edersin

  • jelly bear  (29.03.21 13:29:58)
aramalısınız tabii ki.
benim bir sürtüşmeden dolayı altı yıldır görüşmediğim iki arkadaşım annemin cenazesine gelmişti.

vefat olaylarıyla bu tip kırgınlıkları aynı kefeye koymayın.
sonra tekrar mesafeli davranır ya da istemiyorsanız görüşmezsiniz.
  • blatta hiberna  (29.03.21 13:37:33)
ara kesinlikle. kırıldığın konuyu da hiç belli etme, basitçe ve samimi olarak dileklerini ilet, yeter.
sonrası da senin kendi tavrına kalsın, verdiğin karara göre devam edersin bu kişi hk.da.
doğrusu budur.
  • gece lampulu  (29.03.21 14:33:04)
Mutlaka arayın.

  • kobuzchu kiz  (29.03.21 14:35:17)
yakın arkadaşımsa mutlak ararım.

sonrasında da buraya kadar geldin beni niye aramadın lan ayıp değil mi derim, açıklamasını yapar konu kapanır, böyle şeylere darılma olmaz. vardır bi sebebi.
  • benaslinda  (29.03.21 14:36:38)
Ara

  • yarey  (29.03.21 14:42:18)