[]

Araç muayenesi toplam borç hakkında

merhabalar,

uzun süre muayeneye sokulmamış bir aracın ( en son 2012 de sokulmus 2014 martta dolmus ) toplam ödenmesi gereken tutarın 2500 tl civarı olması gerekirken, sitede borcum sadece 372 tl gozukuyor. Acaba biyerlerde bir hata mı ypaıyorum diye bakıyorum ama herşeyi de dogru secmısım. Bu borcu sorgulatmanın başka bir yolu var mıdır?


 
borç vergi dairesine vs aktarılmış olabilir mi?
benim hgs, trafik vs borçları silinmişti bir ara sonra internet vergi dairesinde gördüm.

  • d e j i n  (29.03.21 11:09:31) 
muayene cezası borcu mu? vergi borcu mu?

muayene cezası borcu ise, site otomatik hesaplıyor, son muayene tarihini doğru girdiğinizde.

düzeltme : ha bir de, araba çekme belgeli yapıldı ise, çıkmayabilir o ceza.
  • lostys  (29.03.21 11:57:49 ~ 11:58:30) 
gib.gov.trden bakmanız gerekiyor tümünü görmek için


  • miyaw  (29.03.21 14:17:23) 
borçlar uzun süre ödenmediği için "haciz" işlemleri için farklı bir yere gönderilmiş olabilir mi?


  • co2s2  (29.03.21 14:24:42) 
  • phonex  (29.03.21 17:20:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.