[]

Duydaki problem ne olabilir?

Ampul çalışmamaya başladı, sağlam bir ampul alıp taktım o da çalışmıyor. Kontrol kalemi ile duya baktım elektrik var. Elektrik gelmesine rağmen niçin ampuller çalışmıyor olabilir? Ampulu başka odada denedim çalışıyor, o noktada bir sorun yok.
 
Nötr hat kopmuştur muhtemelen


  • kisa  (28.03.21 18:26:15) 
Duyu bir söküp bakın


  • kisa  (28.03.21 18:26:33) 
seramik duy alın.
plastik duylar sıkıntı yaşatabiliyor

  • aslindasorunumpsikolojik  (28.03.21 18:32:37) 
Çin malı ucuz duylardansa, onları ömürlü yapıyorlar. Günü gelince çöp oluyor.


  • Mirket  (28.03.21 18:37:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.