kriptoya giriş

merhaba,
evet geç kalmış olarak benim neyim eksik diyip 3-5 bişeyler kazanma amacıyla bu alana girmek istiyorum fakat en temel şeyde sıkıntı yaşadım bu kadar alternatifle karşılacağımı tahmin etmiyordum.
arkadaşlar allaşkına pipeline şeklinde kendi kullandığınız para aktarma sürecini yazar mısınız?
bi yazıda btctürk'e aktar ordan binance'e koy diyor biri diyor papara kullan biri diyor binancede de oluyo ama biraz karışık.

bu işin kompedanları 'best practice' olarak nasıl yapıyor?
aydınlatanlara 1 coin bedava! kendi coinim daha çıkmadı..adı bile yok

hhiiiç uğraşma hocam. trbinance'tan üyelik aç. herhangi bi bankadan trbinance'a tl eft/havale yap. bitti gitti :)

üyelik açmadıysan tanıdığın birinden de referans kodu al. iki tarafa da güzellik oluyor.
  • turbo sadık  (28.03.21 15:14:46)
@turbosadık, teşekkürler. trbinance ile binance farklı platformlar mı?

  • ilkot  (28.03.21 15:19:05)
hayır değil birisi diğerinin türkiye ayağı hazirana kadar da komisyon almayacak. sadece az coin var. zamanla da çoğalıyor. ben de oradayım. en iyisi ftx ama orası karışık en basti trbinance zaten en iyi kazancımı da oradan aldım hep kullanımı basit.

  • turbo sadık  (28.03.21 15:23:35)