[]

twist ending filmler

mrb arkadaşlar,

böyle incendies gibi, prisoners gibi filmler arıyoruz. illa twist ending olmasına da gerek yok aslında ama jagten'i izledik mesela onu da çok sevdik. bu üç filme yakın kafalarda bir şey önerebilir misiniz?

danke schön

 
A perfect murder
Best offer
Eastern promises
Arlington road
Hodejegerne
Usual suspects
Ve bence bu türün en iyisi; the game
  • deer hunter  (28.03.21 14:12:24) 
Prestige


  • Anjelik  (28.03.21 14:19:06) 
tangerines
oslo, august 31st
close up
two days, one night
takva
filth
  • ala09  (28.03.21 14:23:59) 
oriol paulo filmleri


  • aynose  (28.03.21 14:25:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.