Anker q10 kulaklık sahibi olan var mı ?

Fiyat performans olarak bundan edindim bir adet fakat ses yüksekliği bana inceleme videolarında söylendiği kadar yüksek gelmedi, son seste dinleyemiyorum fazla geliyor diyenler vardı bana son ses normal geldi

Kulaklığın tiz/mid/bas dengesi ve berraklığı gayet güzel sadece son ses abartıldığı kadar dayanılmayacak düzeyde değil

Bağlayıp denediğim telefonlar
Samsung a51
Sony xperia x
Samsung tab a7 tablet

Apple ların daha yüksek ses çıkışı oluyor diyorlar ama fırsatım olmadı denemek için

Daha önce bilgisayar ve external ses kartıyla yüksek çıkışlı temiz ses dinlemeye alıştığım için bu düzey yetersiz gelmiş olabilir

Bu kulaklıktan ya da başka bir bluetooth kulaklık sahibi iseniz deneyimlerinizi düşüncelerinizi yazabilir misiniz

bende var bundan.

ben oldukça memnunum.

tek sıkıntısı büyük bişi o yüzden sadece evde kullanıyorum.

yüksek sesle alakalı büyük bir sıkıntı yaşamadım yani yetersizlik bağlamında ama ANR falan olsa daha hoş olurdu tabi.

bu kulaklığın vaadi uygun fiyata beklendiğinden yüksek kaliteli iş çıkarması zaten bu konuda da tatmin etti.
  • AlsterWasser  (28.03.21 14:12:51)