[]

Kızartma yapmak için tava tavsiyesi

Şöyle güzelinden kalitesinden var mı öneriniz
 
bence özel bir ürün almaya gerek yok ben yıllar önce bime gelen bir tava almıştım hala kullanırım, derin olması önemli. bir de içine süzgeç koyunca çok fazla yağ koymak zorunda kalıyorsunuz onun yerine minimum yağ koyup içine kızaracak şeyleri atıp biraz çukurca kevgirler oluyor onlarla almak daha mantıklı.


  • iwillsee  (28.03.21 13:22:58) 
Yayvan bir tava yerine çukurca olması avantajlı, yukarıda yazıldığı gibi. Hatta büyük yerine küçük olması da iyi, tabana doğru küçük olması hem daha az yağ kullanmayı hem de sebzelerin yağın içinde olmasını sağlıyor ama Türkiye’de bu tarz bir ürün görmedim.


  • epitaf  (28.03.21 16:24:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.