[]

Kayropratiğe giden var mı

Hani instada çıkıyor ya sürekli milletin boynunu belini falan kütletiyorlar. Bana arkadan efekt verşyorlar gibi geliyor o kütürdeyme sesleri için ya da sadece o anlık bi rahatlama sağlıyor gibi geliyor ama var mı burdan gidip memnun kalan?
 
ben norveç'te gittim. o sesler doğru bende çıkmaz dedim ama çıkıyor.

bu iş için elemanlar 6 yılı aşkın bir eğitim alıyorlarmış yani kursla falan olacak şey değil. zaten belli okulları varmış oradan da aldığın belge ile önce gidip birinin yanında çalışıyormuşsun sonra belli bir yılı doldurunca yer açabiliyormuşsun.

yani seçeceğiniz kişi çok önemli. sakat kalabilme ihtimaliniz var.

rahatlama :
yani elbette rahatlıyorsun ama mesela 4 gün falan sürmüyor. zaten insanlarda mesela haftada 3 seans ayda 12 seans 3aylık paketlerde alıyorlarmış. yani düzenli gitmek gereken birşey.

onun dışında en büyük faydası hamam, masaj gibi geldik de ne oldu şimdi gibi bir durum yok. neredeyse %99 rahatlama garantisi var.

tr'de ben uygun insan bulamadım şahsen.
  • duyurukullanıcısı  (27.03.21 21:21:09) 
Bir kez gittim. Parmağınızı kütletince olan rahatlamadan daha fazlası değil. Masaj gibi düşünün.

o sesler çıkıyor evet ama birkaç gün sürecek bir rahatlama bile değil. Bir daha sakatlanma riskini alıp gitmem.
  • lancelot du lac  (28.03.21 11:17:05) 
Nimet Kaskarli’ya gittim. Cok minik bel fitigim vardi, iyilesti. Ablam ve esim boyunlarindaki problem icin gitti ve iyilestiler. Ve evet o sesler gercek:) isinin ehli birinin yapmasi gerekiyor yoksa tehlikeli. Bir de tedaviden sonra duzenli araliklarla gitmek de faydali.
Nimet bey uygur turku bir cerrah. Simdiye kadar kayropraktik de yapiyoruz diyen bir kac fizik tedavi uzmanina soyledigimde Nimet beyi biliriz hocamizdir demisti.

  • 65 derece  (28.03.21 15:45:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.