[]

Meme arıyorum

İsmi meme sanirim.

Bir ara birkac tane gormustum, hosuma da gitmisti. Bu tarz bir suru seye bakasim var.

Ornegin soyle bir sey: internet olmadigi zamanlarda yasamis unlu kisilerden biri bir facebook postu atiyor, salliyorum tesla bir sey diyor, edison onu begeniyor, altina da yorum yaziyor vs.

Cesitli sekillerde aradim ama bulamadim. Nasil aramak lazimdir ki?

İngilizceydi tabii.

 
  • buff  (27.03.21 00:42:42) 
  • kljgslsdkjsd  (27.03.21 00:43:12) 
Ne diye aratmam lazim ama?

Facebook post karl marx diye aratinca bir sey cikmiyor mesela.
  • ahm1  (27.03.21 00:51:15) 
what if historical figures had facebook

vs tarzı
  • aguen  (27.03.21 00:53:13) 
valla hem meme demişsin hem de ünlü, tarihsel kişiler vs.

www.reddit.com

çoğu post için tarih bilginizin "eh işte" olması lazım, yoksa keyif almayabilirsiniz.
  • tey tey  (27.03.21 13:44:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.