[]

Online ödeme almak

Şuan iyzico'nun iyzilink isimli ürünü aracılığı ile ödeme alıyorum. Müşteriyi bir web sayfasına yönlendiriyor ve bilgilerini oradan alıyor. Şirket olarak değil şahıs olarak ödeme almayı tercih ettiğim için iyzico'yu kullanıyorum. Fakat ödemeleri yurtdışından aldığım için 3Ds sorunu çıkıyor çoğu zaman ve iyzico, gelen ödemeyi döviz cinsinden değil TL kurundan çevirip yapıyor.
Websiteme entegre edebileceğim aynı zamanda sorunsuzca döviz olarak ödeme alacağım (3Ds'i pasif hale getirebileceğim) bir ödeme alma aracı var mı? 
stripe var


  • qobel  (26.03.21 22:52:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.