yana bakınca boynun yanında yağlanma

foto bulamadım düzgün ama buna benziyor
i.pinimg.com

yana dönünce böyle kat kat oluyor dönülen taraf. diğer taraf ise gerildiği için orası normal kalıyor.

normalde birşey yok gergin normalde kol içi gibi.

brightside.me
mesela burda balon şişir sakız çiğne filan demiş de orda kasa dönüşecek ya da sertleşecek bir şey yok gibi. omuz ve ense üstünde mesela deri kalın ama boyun öyle değil

fitnes salonlarında kol çalışılan makinede boyun ense hareketleri yapanlar görüyordum. bu tür şeyler için olabilirmi?

mesela burda da kat kat görüyorum bu fotoda
i.pinimg.com

ben mi abartıyorum?

arkaya eğince de ensede hafi böyle oluyor
content.active.com

gıdı filan yok. her gün ağırlıklı ağırlıksız basit de olsa spor yapmaya çalışıyorum kardiyo da yağ oranım %15 civarıdır en fazla. 2 sene önce %9 çıktı testte de bilmiyorum ne kadar doğru.

sizin yaptığınız hareketler var mı boyun için? fitness hareketlerinde sırt göğüs kol karın gibi bölgeler var boyun ense yok mesela. çünkü zaten omuz hareketleri orayı da kapsar diye mi?

Abartıyorsunuz, insan derisi büzülünce kıvrımlanan bir şey, normal.

  • kobuzchu kiz  (26.03.21 13:56:18)
allah baska dert vermesin demeye geldim :) yuzde 10 yag, super. daha ne isteyecen.

  • camussar  (26.03.21 14:45:06)
sizde de oluyormu aynısı yani

  • ShadowOfMoon  (26.03.21 20:02:44)