[]

Transferwise'a şimdi yüklediğim para ne zaman hesaba geçer?

Merhaba arkadaşlar,

Ödeme almak için Transferwise hesap detaylarını alacaktım, TW efendi "Önce şu kadar ateşle, banka detaylarını sana söyleyecem, merak etme parana çökmeyecem" dedi. Ben de "iyi madem!" dedim. Şu saatte FAST ile para gönderdim TL olarak hemen halledeyim diye. Gönderdiğim hesaptan para geçti görünüyor ama TW'de yarın 9.30'u gösteriyor. Şimdiye varmış olması gerekiyordu. Bu arkadaşlara FAST işlemiyor mu? Gerçekten de yarını mı beklemem gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.


 
1-2 hafta once kullandigimda sabah gecmisti.


  • fakyoras  (25.03.21 23:42:49) 
TW henuz FAST'i desteklemiyor. normal EFT saatleri icinde yaptigin transfer 10-15dk icinde hesabinda gozukur.


  • crucio  (26.03.21 00:48:52) 
FAST islemiyor, ben FAST ucreti odedigimle kalmistim, ertesi gun gecmisti.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (26.03.21 09:52:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.