[]

Filyasyon ekibi neden gelmez?

Aranızda covid pozitif olup da, filyasyon ekibinin gelmediği, ilaç getirmedği oldu mu hiç?

Bize 3-4 gündür ilaç getiren olmadığı gibi biz kimseyle de muhatap olamıyoruz.


 
Filyasyon ekibi falan gelmemişti de sonucun çıktığı gün kapımıza ilaçları getirip bırakmışlardı Kasım ayında.

Yer: İstanbul
  • mr rosebud  (25.03.21 20:36:00 ~ 20:36:12) 
Cumartesi günü 11:30'da pozitif test sonucum çıktı. 12:45'te kapıma ilaç getirdiler (favicovir)

yer: istanbul-suadiye
  • levpontryagin  (25.03.21 20:41:53) 
Bize bugün geldiler. Üçüncü günümüz bitmek üzere iken. Binlerce kez 184, 112, ilçe sağlık vs aradık. Karışıklık olmuşmuş. Arkadaşın da siteye girmişler, güvenlik geliyor demiş ama sitede tur atıp çıkmışlar.

Bu iki olay da küçükçekmece’de oldu.

Sanırım bizim ilçeye özgü bir şey.
Bizimkilerin beceriksizliği demek.
  • makarnacanavari  (25.03.21 21:14:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.