Kulaklık Önerisi - Philips PH805

Selamlar,

Bir süre aradıktan sonra şu an için şu kulaklık favorim:
Philips PH805
www.amazon.com.tr

Siz ne önerirsiniz?

Beklentim:
- yüksek kaliteli ses (müzik, film)
- en az orta seviye şık tasarım, hafiflik, kaba olmayan görünüm (favorim Philips PH805)
- uzun şarj (30 saat gayet iyi)
Üst sınır: 1500 TL (iyi bir neden olursa 2000 TL)

Şu listeye kadar eleme yaptım:
versus.com

Detaylı teknik bilgilere hakim değilim. Versus.com sitesi bu beş ürün içinden f/p ve özellik açısından en iyisi Philips PH805 diyor.

En son kullandığım ve beğendiğim kulaklık:
JBL T460BT
www.amazon.com.tr
Şimdi bundan belirgin ölçüde daha iyi bir ses kalitesi bekliyorum.

kablosuz kulaklık, bluetooth kulaklık, kafaüstü kulaklık

Teşekkürler.

Sony WH-1000XM3 amzn.to

fiyat farki var ama butce yetiyorsa siddetle tavsiye. bende M2 versiyonu var 3 yili askin suredir kullaniyorum. cok memnunum. M4'u de var bu aletin ama fiyat biraz daha cikiyor. (M4'un saticisi amazon degil. takibe alinabilir.)
  • do you remember me  (25.03.21 15:32:32 ~ 15:34:33)
anker soundcore q30 fiyat performans olarak gayet iyi, anc özelliği de var

Youtube dan yerli yabancı incelemelerine bir bakın, görünüşü de malzemesi de güzel 800 lira civarı

youtu.be

11.20 de sony xm4 ile de kısaca karşılaştırıyor
  • freebird5406_2  (25.03.21 15:45:56 ~ 15:51:42)
@freebird5406_2
Anker Soundcore Life Q30'un iki olumsuz yanı var benim için:
- ses kalitesi biraz düşük kalmış -> versus.com
- kaba bir görüntüsü var

Bunun dışında gayet iyi görünüyor.
  • pantepember  (25.03.21 15:50:20)
Philips PH805 aldım.

  • pantepember  (13.04.21 12:55:52)
Ve kulak pedleri yırtıldığı için iade ettim.

  • pantepember  (10.07.21 09:27:41)
600 TL'ye Anker SoundCore Life Q20 aldım, gayet memnunum. Ses ve gürültü önleme özellikleri açısından Philips PH805'ten farklı olduğunu söyleyemem. Onca para (1400 TL) vermeye değmez diye düşünüyorum.

  • pantepember  (02.09.21 10:42:55)