[]

Mansur yavaş neden ekranlara çıkmaya başladı?

Hep sessiz, köşesinde bekleyen, sadece çalışan biriyken bi an da tam tersine dönmeye başladı. Önce twitch tayını, şimdide krt ve ismail küçükkaya’nın yayına katılacakmış. Cüneyt özdemir biz de yayına çıkabiliriz falan diyordu geçen.

Bi anda bu taktik değişiminin sebebi nedir? Ufukta seçim mi var?


 
bugün gezi parkını devreden yarın ankara'yı da devreder.

ankara'yı dk'ya devrettim dese mansur başkan ne yapacak? 6 yıl mahkemeler de mi konuşacak?
  • duyurukullanıcısı  (22.03.21 23:04:12) 
yaptıklarını göstermezsen kim bilecek? karşındaki adamlar paso ne yaptınız geldiğinizden beri deyip duruyor.


  • das ende der welt  (22.03.21 23:30:47) 
Cb ile görüşmeye gittiğinden beridir iyilik grafiği düşüşte. Bu durumdan fena halde kıllanıyorum. Güvenim yok.


  • 1bir1bir1  (23.03.21 01:28:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.