[]

Efsane Troll Başlığının Yazarı

Merhaba. Bir zamanlar açılmış efsane bir troll başlığı vardır: bas gitarın çok gereksiz bir enstrüman olması

Bu başlığı açan arkadaşı uçurmuşlar ama açtığı başlıkta bas gitar sevdalılarının eşsiz entryleri bulunuyor :) başlığı açan arkadaşın entrysini nerden buluruz?


 
onu nasıl bulabiliriz bilmiyorum ama bence aradığınız entry o değil. başlığı şükela/tümü olarak sıralattığınızda ilk sırada çıkan entry'yi arıyorsunuz bence.


  • kibritsuyu  (22.03.21 23:07:10) 
ben hayal meyal hatırlıyorum "geçen görünce hatta yeniden mi açıldı?" dedim.


  • evimin paspasi  (22.03.21 23:10:23) 
kibritsuyu haklı. o entry geçen haftanın en beğenilerine girmişti yanlış hatırlamıyorsam.


  • das ende der welt  (22.03.21 23:26:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.