[]

tasarım merkezi ne işe yarar?

şu destekli falan olan?

nasıl kurulur kuralları falan nelerdir?


 
Devlet destekli tasarım merkezinde çalışıyorum. Bildiğim kadarıyla tasarım merkezine bağlı çalışanın ssk primlerini devlet ödüyor. Her sezon her iş birimi olarak proje üretiyoruz. Örneğin UV filtreli gömlek yaptık. memory foam tabanlı kösele ayakkabı, bir avuç içine sığacak kadar küçülüp açılınca ütüsü bozulmamış ceket yaptık.
Bizim işyeri için istenen şartlar en az 15 tasarım ile ilgili lisans mezunu çalışandı. Farklı şeyler de olabilir bilmiyorum. Bunun için danışman şirketler var. Bizim danışman İstanbul Danışmanlık diye bir yerdi.

  • suicides underground  (22.03.21 21:47:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.