[]

istanbul/maltepe civarı kiralık

Herkese selam,
İstanbul maltepe'de cevizli ya da esentepe civarında eşyalı kiralık ev bakıyorum. 1+1 ya da 2+1 olabilir, yalnız yaşayacağım.
Bildiğiniz bir ev varsa görmek isterim. Emlakçı yönlendirirseniz o da olur.
Şimdiden teşekkürler.

 
Aydınevler'i şiddetle tavsiye ederim. Bütün mahallede tek emlakçı var neredeyse, o da Direct Emlak.


  • silverleaf  (22.03.21 21:05:06) 
Merhaba, yasamak istediginiz konuma hic gezdiniz mi? esentepe kartal'da. Eger gitmediyseniz iki konumu da gezmenizi cok oneririm. cevizli daha karisik orada maltepe park civari rezidanslar var fakat cok issizdir yan tarafi sanayidir pek hos olmayabilir yeni biri icin.

petrolis e de goz atabilirsiniz yasamasi guzel bir yer
aydinevlerde yeni evler var 1+1 yaygin. ritim ist civari da olabilirligi daha iyi bence. muhtemelen hastane-adliye bolgesi icin bu konumu sordunuz. ya daha maltepeye kaymanizi ya da atalar, petrolis tercih ederseniz daha kaliteli bi ambiyans gorebilirsiniz.
  • ala09  (23.03.21 01:13:23) 
aydınevlerde 2 yıldır yaşıyorum. tek yaşayabilirsiniz. direct emlak a uğrayıp nasıl bir şey aradığınızı belirtin. cevizli ya da esentepe çok uç mevkiler, kartala daha yakınlar. ulaşım ve fiyat açısından aydınevler en iyi opsiyon şu aralar.


  • koanoflagellum  (14.06.21 14:01:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.