[]

Sporcu lisansı

Bireysel herhangi bir dalda sporcu isansı için herhangi bir başarı veya niteliğe ihtiyaç var mı?
Belirli evrak ve kurallarla herkes sahip olabiliyor değil mi? 
mesela dağcılık için alabiliyorsunuz kendiniz sağlık raporu, netten doldurulan tescil belgesi ve fotograf ile. yine de hangi spor dalı ise google ile aratın başka şartlar aranıyor mu bakın derim.


  • evimin paspasi  (21.03.21 18:12:18) 
evet olabilir.


  • jelly bear  (21.03.21 18:24:27) 
Benim lisansımı kulübüm çıkarmıştı. En iyi bilgiyi bulunduğunuz ilin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden alırsınız.


  • dissendium  (21.03.21 18:28:39 ~ 18:30:30) 
Koşucular sırf yasaklarda çıkıp koşabilmek için lisans alıyordu. Bayağı basit bir işlemmiş.


  • arnold schwarzeneger  (22.03.21 17:29:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.