[]

Rusça kurs (dvd üzerinden)

Şöyle bir set buldum. Kaliteli görünüyor, verilen link ile bilgisayara indirme seçeneği de mevcut. Sizce 300 küsür liraya değer mi? İçinde youtube tanıtım videoları mevcut.

www.seslial.com


 
YouTube da çok başarılı videolar var. Ben almazdım açıkçası :)


  • hede hodo  (21.03.21 18:27:47) 
Türkiye’de yaşıyorsan, çevrende rusça konuşan birileri yoksa çok gerek yok.


  • otopsicocugu  (21.03.21 19:17:02) 
boşuna para verirsin.
youtube da alina hoca var. yıllar önce ruscaya yeni basladığımızda faydasını görmüştük. web sitesinde de derslerin pdf leri mevcut. bence oradan başla, gelişim durumuna göre aksiyon alırsın sonra.

  • ada meltemi  (21.03.21 21:14:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.