[]

Robot süpürgeler ve saç

Saçları süpürme konusunda nasıl bu aletler? Dolanıp performasnı falan düşürüyor mu
 
iyiler gayet ama uzun saçlar varsa her temizlikten sonra fırçayı temizlemeniz yararlı olur


  • jelly bear  (21.03.21 15:06:13) 
Uzun saçlıyım. Bizimki ara sıra "fırçama bir şey takıldı imdat" diye bağırıyor, fırçaya kat kat dolanan saçları makasla kesip temizliyoruz. Kısa saç, kedi tüyü falan sıkıntı değil.


  • kobuzchu kiz  (21.03.21 15:07:06) 
Uzun saçlar zamanla ana fırçaya dolanıyor. Her temizlikten sonra olmasa da 2-3 günde bir ana fırçayı temizlemeniz gerekiyor. Genelde robotların içinde ana fırçayı temizlemek için bir fırça olur, fırçanın bir ucunda ise ufak bir bıçak vardır. O bıçakla kılları kesip temizleyebilirsiniz.


  • Dr_Stat  (21.03.21 15:56:00) 
fırçayı sık sık temizlemek, ana fırçaya dolananları kesip temizlemek gerekiyor. yoksa performansı düşüyor. benim evde de çok saç dökülür, sıkıntı oluyor. üşeniyorum açıkçası dolanan kılları temizlemeye. ama başka yolu yok.


  • lovemyself  (21.03.21 22:30:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.