The Sinner 3. Sezon

İlk iki sezonu izledik beğendik ama son sezon pek iyi değil minvalinde yorumlar okudum siz ne dersiniz, izlenir mi? 1>2>3 şeklindeyse ise başka bir şeye geçelim.

Bu arada gelmişken başka sürükleyici netflix ya da prime dizisi varsa alırım. Teşekkürler

1>2>3 bence de.

  • camussar  (21.03.21 00:58:09)
evet ilk sezondaki terse yatırmalar ikinci hatta üçüncü sezonda bile yok ama hepsinin ana karakterimiz olan dedektif ile ve sezon konusuna göre çok farklılar. yani ilk sezondaki kadın karakterinin çocukluktan beri ağır bastırılmış kurallarla yetiştirilmesi ile son sezondaki karakterin dünya'ya baktıkları felsefe teması bambaşka. kişiden kişiye göre de değişebilir.

büyükten küçüğe doğru sıralamak yerine, kendimizi daha çok hangisinde kaybettiniz? sorusu daha iyi olabilir. gone girl filminden sonra en rahatsız edici yapım olabilir kanaatindeyim. ikinci sezonda da mesela osho'nun bu wild wild country yapımı gibi komün hayatının içindeki bazı enteresan deneyler geçiyor. baya ilgi çekici aslında.

westworld son sezonu izlememiştim, ona başladım dün. the boys'u bitirdim. ondan önce de wandavision'ı bitirdim.

the man in the high castle'a da başladım ama sözlüktekiler sonuna doğru saçmalıyor demişler. bilemedim ama yorumlara bakarak pek dizi/film izleyen biri değilim. izlemediysen mindhunter'a başlayabilirsin ama o da çok saçma bir yerde devam edecekken bitiyor ama yine de izlenir. ilerde de mutlaka devamını çekeceklerini düşünüyorum.
  • evimin paspasi  (21.03.21 01:39:22)
3 kötüydü gerçekten.
Godless i sevdim ben.

  • Mirket  (21.03.21 01:40:29)
1>2>>3 bence. Çok kötüydü.

  • the real brad pitt  (21.03.21 09:57:02)