[]

Yarın aciller kalabalık olur mu?

Babam kolunun ustune dustu, oynatamiyor, oynatinca cok agriyor. Yarin agri artarsa gitmeyi dusunuyoruz. İstanbul.
 
Gecmis olsun. Simdi gitseniz? Hem daha sakin olmaz mı gece. Ya kırık falansa. Niye ağrıyla beklesin ki. Hastaneler de riskli ama :/


  • i-pek  (20.03.21 23:27:42) 
geçmiş olsun, sizin gibi birisi daha sormuştu ve covid nedeniyle acillerin eskisi gibi yoğun olmadığını burada okumuştum. koluna gelince, yarın gidin, acilde röntgen çekerler ve durumu size anlatırlar. cerrahi müdahale gerektiren bir durumsa sizin yarın gidip de ne olduğunu öğrenmeniz daha doğru olur. pazartesi giderseniz, ameliyat olacaksa taa cumayı bulabilir falan. mesela gittiğiniz hastane servis dolu diyecek başka yere gönderecek, başka yer diğerine falan. benzer bir durum başımıza geldi ve ne kadar erken giderseniz o kadar iyi.


  • malheiros  (20.03.21 23:29:11) 
Cerrahi mudahale gerekli degildir diye dusunuyoruz ama simdi gitmeye de gerek yok, dururken agrimiyor. Dururken agrisaydi o zaman daha cok endiselenecektik. Tesekkurler.


  • ahm1  (20.03.21 23:32:54) 
Türkiye'de acillerin boş olması nadir bir olay. Boğazı ağrıyan acile gidiyor. Durumunuz acilse şimdi gidin.


  • dissendium  (20.03.21 23:34:53) 
Bence hemen gidin, hem boş olur hem de erken müdahale avantajınız olur. Yaş aldıkça kemk kalitesi düşüyor.


  • rastinon  (20.03.21 23:37:45) 
kırık olsa duramazsın tamamen uydurma bir şey. bence hemen gidin daha kötüleşmeden zaten yarından daha tenhadır şu saatte.


  • regina phalange  (20.03.21 23:40:22) 
Az önce, 2 hafta önceden verilen mr çekimi randevusuna götürdüm babamı. Acilden giriş yaptık. Bomboştu. Bence bu tip durumlarda acile gitmek için en uygun zaman gece.


  • scudman1  (20.03.21 23:40:59) 
birkaç sene evvel sık sık acile gitmem gerekiyordu. gecenin belli bir saatine kadar insanlar her bahaneyle geliyor fakat 12-1 gibi ve sonrasında neredeyse hiç kimse olmuyor. sanırım ufak tefek bahaneler için gelmek yerine uyuyor insanlar. bence de bu gece gidin kısacası.


  • duma duma dum  (20.03.21 23:58:58) 
Dururken ağrımaması kırık vs. olmadığı anlamına gelmeyebilir. Yakın zamanda yaşadığımız tecrübeye göre, doktor muayenesi sonrası film çekildi ve kırık çıkınca doktor bile şaşırdı. Mümkünse yarını beklemeyin.


  • tingen  (21.03.21 00:40:00) 
Gitmedik, bugun kendisini daha iyi hissediyor. Ters bir durum olmazsa gitmicez muhtemelen.


  • ahm1  (21.03.21 16:00:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.