[]

Tiyatro takibi bilet alma

Selam. Nereden tiyatrolari takip ediyorsunuz ve bilet aliyorsunuz. Pandemi icin degil genel bir sorum
 
sezon olduğu zaman devlet tiyatrolarının sitesi ve katalog.

özel olarak da bildiğim özel tiyatroların kendi sitesine bakıyorum tatbikat örneğin.

kalanları için bilet siteleri, sanat-kültür siteleri/broşürleri vs vs.
  • AlsterWasser  (20.03.21 22:40:26 ~ 22:41:09) 
  • hitsumo  (21.03.21 10:12:45) 
özeller için biletix, devlet tiyatroları için nereyle anlaştılarsa orası, geçen yılalrda biletiva diye bi yerdi, bu yıl biletinial diye bi yerle anlaştılar, ama oyun düzeni aylık açıklanıyor ve oyun biletleri 10 gün önce satışa çıkıyo, bunu takip edip istediğim oyunun açıldığı gün alıyorum bileti. (saat 10.00 da açılıyorsa o saatte girirp bekliyorum, gün içinde alırım demiyorum, genelde 10.00 da gişelerde 10.10 da sitede açılıyor)

şehir tiyatroları da kendi sitesi üzerinden satıyor, aylık plan aylık biletler satıyor, aylık plan açıklanıncda hangi oyunlara almak istediğimi kararlaştırıyorum, biletlerin angi gün saat kaçta satışa açılacağını da duyuruyorlar, girip bekliyorum. saat 11 de gişelerde saat 12.00 de uygulama/websitesinde satılıyor genelde.

hem devlet hem şehir, güzel oyunlar biletler açıldığı anda ilk 5 dk içinde bitiyor, o yüzden sıkı takip etmek gerekiyor.
  • benaslinda  (21.03.21 15:32:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.