Mağazadan teslim al olayı

Merhaba, kredi kartım evde bir yerde ama bulamıyorum. Şimdi mağazadan teslim al seçeneği ile alsam, yarın sabah mağazadan direkt alabilir miyim? Almak istediğim mağazada stokta görünüyor zaten.
Kargoyla gelmesini istemediğim hassas alet.
Bir de bunun başka bir yolu yok mu cep appten ödeme falan gibi orada?
Teşekkürler

mağazadan teslim al seçeneğinde ürünün parasını ödüyorsunuz ürün seçtiğiniz mağazaya gönderiyor ve size geldiğinde mesaj/mail ile haber veriliyor. gidip ürünü alıyorsunuz. stokta görünüyorsa yarın gidip alabilirsiniz ama bazı mağazalar stokları güncellemedikleri için orada gözüküp olmayan ürün/beden çok oluyor. en son perşembe günü aynı olayı yaşadım. ama bazı mağazalar olan bir mağazadan (farklı şehir de olsa) talep edip sizin için getirtebiliyorlar. ama en sağlamı internetten parasını ödeyip almak. o zaman hangi mağazada varsa size ulaştırılıyor kılınızı kıpırdatmadan.

  • naksidil  (20.03.21 22:45:03)
Kargo ile almak istemiyorum. O zaman ben yarın mağazaya gideyim, stokta mi sorayım, sonra orda mağazadan teslim al şeklinde satın alayım ve direkt alabiliyorsam da alayım mı?

  • i-pek  (20.03.21 22:50:30)
taksitle almayacaksanız internet bankacılığından sanal kart oluşturun ve bu kart bilgileri ile ödeme yapın.

bazı sanal kartlar taksit de yapıyormuş. detayları bankanızın sitesinden öğrenebilirsiniz.
  • uuth  (20.03.21 23:24:31 ~ 23:25:53)
Sanal kartlarım var ama mağazalarda kullanılabiliyor mu ki?

  • i-pek  (20.03.21 23:32:49)
ödemeyi internetten yapıp ürünü mağazadan almayı kastettim. site bunu sağlıyorsa sanal kart ile ödeyebilirsiniz.

  • uuth  (20.03.21 23:34:57)
Ben açık soramadım herhalde. Zaten sanal kart kullanıyorum internette hep. Fiziksel kart kayıp. Mağazadan almak istiyorum ürünü ama kartım yok. Mağazadan teslim al seçeneği ile mağazadayken internetten satın alsam direkt verirler mi o an?

  • i-pek  (20.03.21 23:38:38)
:)
ben de şunu diyorum, alışveriş sitesinin ödemeyi bana yap, ürünü mağazadan kendin al şeklinde bir uygulaması var mı? bazılarının var çünkü. eğer varsa sanal kart ile ödeme yaparak mağazadan teslim alabilirsiniz.

  • uuth  (20.03.21 23:44:28)
Benim bildiğim ve daha önceki alışverişlerimde yaşadığım şöyle. Siz siparişinizi veriyorsunuz bir kaç gün içinde size mesaj atıyorlar ürünü mağazadan alabilirsiniz diye. Hemen mağazaya gidip internetten ödeyip alamıyorsunuz. Daha önce lcw ve gratiste böyle olmuştu.

  • Neyazayım  (20.03.21 23:46:18)
@uuth :) evet var o seçenek, tam da o yüzden soruyorum.

  • i-pek  (20.03.21 23:50:29)
e tamam işte :)
sanal kart bilgileri internet bankacılığında var zaten. yapın ödemeyi gidin alın mağazada da stok varsa :)

  • uuth  (21.03.21 00:15:08)
@uuth ya sanal kartı niye karıştırıyorsunuz :D internetten alışveriş yapmayı biliyorum. Sorduğum şey ürünü elime alma süresi :D tamam ya nakit alcam.
Teşekkür ederim cevaplar için. Tek soruyu tam okuyan @neyazayım teşekkür ederim.

  • i-pek  (21.03.21 00:19:33)
Kartsız, mobil ödeme diye bişey var çoğu bankada. Qr kod ya da benzeri şekilde, telefondaki uygulama üzerinden ödeniyor. Mağazaya gidip tak diye almak için - nakit harici- tek yöntem bu görünüyor şu anda.

  • Jux  (21.03.21 01:49:05)
Ben daha yeni aldım dediğiniz şekilde vatanbilgisayardan, mağazaya gidince kredi kartını görmek istediler ama resmi bir prosedür olduğunu sanmıyorum uzatmamak için gösterip aldım

  • mirty  (21.03.21 12:50:04)