bulasik makinasi hortumu uzun olursa

ne olur? tezgahin altinda makina icin bir yer yok. tezgahin karsi tarafina koyacagim. hortum uzunlugu 2 metre falan olcak muhtemelen. bi sakincasi olur mu bu durumun. hortumun kapinin önünden gececegini de belirteyim. ayagim takilabilir belki

Bir şey olmaz. Yeterki bulaşık makinesinden gelen hortumu önce bulaşık makinesinin üst hizasına kadar sabitleyip geri kalan boruyu gidere dogru yukarıdan aşagıya egim olacak şekilde baglamalısınız. Yoksa yıkama bittikten sonra borunun içine dolan pis su geri makinenin içine dolar

  • limonlu eksi  (20.03.21 21:55:06)
bulaşıklardaki kalıntılar birikebilir. gidere bağlantı noktasında da olursa boruyu tıkayıp yerinden attırabilir. çok uzun önermiyorlar.

  • naksidil  (20.03.21 22:27:00)
Çok kötü bir görüntü olur, akışkan mekaniğine göre geri tepme/koku gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeri kırdırıp gidere bir çıkış daha vermeniz en mantıklısı.

  • rastinon  (20.03.21 23:41:53)