Şundan nişan elbisesi olur mu

www.morhipo.com

Çok mu resmi yoksa?

Arkadaşının düğününde giyilebilir gibi.

  • bitse de gitsek  (20.03.21 12:56:38)
Resmi degil tam tersi biraz fazla hareketli

  • balpolen  (20.03.21 12:58:34)
Biraz basit sanki

  • suicides underground  (20.03.21 13:01:46)
Ben de basit buldum.

  • kedimedi  (20.03.21 13:16:54)
Evde olacak ama nişan, ben erkek tarafıyım. Pul payet şıklığından nefrt ederim. Başka ne tarz bişeyler olabilir fikir versenşz madem :)

  • regina phalange  (20.03.21 13:23:29)
Ben hem renk hem de sadelik açısından alttaki önerilerden şunu beğendim mesela, www.morhipo.com

Birbirlerine çok benziyor hepsi ama şunları da çok şık buldum,
www.trendyol.com

Bunlar da basit gelebilir ama şöyle iki dakika göz gezdirince buldum bunları, tabii giyecek kişinin tarzı ve sevdiği renkler hakkında fazla fikir sahibi olmayınca bu kadar oluyor. :)
  • kedimedi  (20.03.21 13:37:14 ~ 13:38:03)
@kedimedi'nin önerileri çok daha güzel. Sonuncuyu beğendim.

  • elorelia  (20.03.21 15:27:34)
Bu elbisenin karnı pot durursa göbekli gösterir fotolar korkunç çıkabilir.

  • megalomaniac  (20.03.21 15:57:54)
ben beğendim.

  • seyduna6687  (20.03.21 17:01:48)
Mini bir şeyler arıyorum o yüzden şu nasıl

www.olegcassini.com.tr
  • regina phalange  (20.03.21 17:12:43)
ilki resmi falan degil, aksine cok ucuz duruyor hele ki nisan icin. bi partiye kiyafet bulamazsam o zaman anca giyerim.

en son oleg, aman aman begenmedim ama kotu de degil, bunu giyerdim ben kiyafet aramaktan sikildigim bi noktada.
  • Kittie  (20.03.21 17:24:57)
Ya sizin attığınız elbiseler olmaz pardon ama. :) kedimedi’nin attıkları çok güzelmiş birkaç tanesini düşündüm ben de nişanım için teşekkür ederim size de. Mavi askılı olanı zaten ben de düşünüyorum nişan için. Nişan da biraz daha ciddi, kibar, sade ve tatlı şık görünmek daha iyidir sexy görünmektense.

  • Hallegadola  (20.03.21 20:58:40)
  • bitse de gitsek  (21.03.21 17:23:33)
Olmaz, kombinezon gibi. Resmi değil, aksine basit duruyor.

Kedimedi'nin önerileri güzel.
Ek olarak:

1) www.trendyol.com
2) www.trendyol.com
3) www.trendyol.com
4) www.trendyol.com
5) www.trendyol.com
6) www.trendyol.com

Farklı tarzlarda alternatifler sunmaya çalıştım. Yine şahsi görüşüm çok ince askılı elbiseleri tercih etmemeniz yönünde. Hem mevsim itibariyle vücutlarımız kış çiğliğinde hem de ev içi aktivitelerde çekilen fotoğraflarda kollar çok açık olunca çok patlıyor :/ Şimdiden hayırlı olsun. Tebrikler.
  • pandispanya  (21.03.21 18:09:22)
Olur gayet

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (21.03.21 18:27:27)