[]

Yasak Elma'nın fragmanlarına ne diyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar,

Çok sıkı bir Yasak Elma izleyicisi olarak 3. fragmandan sonra mala bağladım. Rüya diyordum ilk başta ama onu da boşa çıkardı 3. fragman. Acaba rüya içinde rüya olma ihtimali olabilir mi? Yani öyle değilse bu bu zamana kadar gördüğüm en hardcore plot twistlerden olabilir.Resmen pazartesiyi iple çekiyorum. Siz ne diyorsunuz? Teşekkür ederim.


 
Cansu'yu gormek istemiyorum ins en yakin zamanda yollarlar.


  • durgunfoton  (20.03.21 00:22:22) 
Of annem inatla rüya diyor ama bence değil. Ben Şahika ve Hasan Ali’yi çok yakıştırıyordum, deli miyim neyim. Ki boşanmamışlar fragmandan anladığım kadarıyla.

Bence sedai’ye bırakmak zorunda kaldı Hasan aaaaali her şeyi. Şahika ile birlikte üzerine kalmış olabilir yangın. Bi gizleniyorlar bence. Cansu tam bir varoş çakal kız, Şahikam haddinden gelir onun. Bi Asuman’ı ve enderi çözemedim. Asuman nasıl çocuğu elinden kaçırmış ki. Çağatay ben de para çok ben bakarım demiş olabilir.

Genel olarak nilperi şahinkayayı severim ama Cansu’dan nefret ettim. Şahikam ama olayı çözecek. Zavallı yıldız.

edit: rüya çıktıııı... ay ben şok.
  • Hallegadola  (20.03.21 01:09:33 ~ 24.03.21 17:00:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.