Kadikoyde nereden 2.el elektro alabilirim?

Gitardan cakmadigim icin ismi duyulmus bi yerden almak istiyorum. bir de butcem 1600 oldugu icin bu bantlarda satis yapan 2.el dukkanlari onerirseniz super olur.
iyi entryler.

Dükkandan almak dışında ikinci el de alabilirsin. Anlayan biriyle irtibat halindeyken seçer ve birlikte denerseniz eminim dükkandan almaktan daha ucuza çok daha iyi bir şey alabilirsin. Müzisyenler yardımsever insanlardır mutlaka biri yardım eder. :) Bütçenin el verdiği en iyi gitarı bulup almak bu alandaki motivasyonunu arttıracaktır diye düşünüyorum. Kötü gitar, kötü sound insanın teşviğini kırıyor her saniye.

  • deneme  (19.03.21 13:11:16)
Hic anlayan bir arkadasim yok ama.

  • sen ne anlatiyon la  (19.03.21 21:18:23)
Sormak istediğim bir kaç şey var. Alacağın gitarla ne tarz müzik yapmak istiyorsun? Ne seviyede çalıyorsun? Elektro gitar aldığında hangi ekipmanla kullanacaksın. Amfi ile mi kullanacaksın, yoksa yazılım, kulaklık gibi bir yol mu tercih edeceksin? Amfi ise amfin var mı? Varsa nedir? Aklında olan marka modeller var mı almak istediğin gitar için?

  • deneme  (20.03.21 00:13:55)
blackstar idcore 10. death,thrash metal calmak istiyorum. belki arada heavy metal, belki rock.

  • sen ne anlatiyon la  (21.03.21 00:34:26)
Teşekkürler cevabın için, hiç bilmediğim bir alana denk geldi müzik türleri, bu alan için gitar marka ve modelleri hiç bilmiyorum bilseydim elimden geldiğince bildiklerimi paylaşacaktım.

  • deneme  (21.03.21 04:15:05)