[]

New amsterdam nasıl

Pilot bölümü biraz sıkcı ilerlşyor ama açılıyor mu sonradan
 
Ben izledim, sevdim. Biraz daha açıyor ama klasik hastane dizisi. Bazı yerlerde kendini tekrar etse de, güzel noktalara parmak basıyor.


  • tss  (18.03.21 18:44:27) 
Türk dizisi gibi. ikinci sezonu ortaladık her akşam izliyoruz ama izlerken söylenip sövüp duruyorum. verem ediyor.


  • nonik  (18.03.21 19:18:07) 
doktorlar netflix bence kötü


  • mikahakkinen  (18.03.21 19:58:08) 
ilk sezonda biraz neşeli falan, karakterleri tanıyıncaya kadar. sonra ilerledikçe, karakterlerin hayat detayına girince komple drama dönüyor iş. tam böyle boğazımı düğüm edip öylece bırakıyor.


  • gkhncnzdgn  (18.03.21 21:17:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.