Street Fighter Sorusu

Hani Balrog ile oynadığımızda geri ileri yumruk yapınca ekrana 5-6 tane aduket attığı versiyonu var ya işte onu arıyorum hangi edition ? Rainbow değil

hatirliyorum.
o ataricilerin oyunu bozmasi ile ortaya cikan versiyondu eger yanilmiyorsam.

hatta zangief de o versiyonda elleri ile donerken dhalsim in atesinden cikartiyordu ve habire ekranin ustunen yukari cikip asagidan tekrar cikiyordu ve bu sekilde yukselerek olduruyodu herkesi.

I ve II ve II' versiyonunda oyle bisi yok, rainbowda yok.

edit : #3427962 nolu entry de destekliyor durumu.
  • la traviata  (19.10.07 19:20:42)
ataricilerin oyunu bozmasindan ziyade, oyunun modifiye edilmiş unofficial versiyonları onlar, çoğunun adı bile yok. bunlardan bazıları (mesela rainbow) resmileşmişti. 5-6 aduket'in çıktığı versiyon az bulunur bir versiyon (o versiyonda ken shoryuken çekince de 5-6 aduket fırlatıyodu) ama Mame için vardı, bir yerlerde görmüştüm.

  • blackdog  (19.10.07 19:48:04)
biz ona street fighter 2.5 diyoduk. çocuk aklı işte =)

  • punkertifo  (19.10.07 19:59:04)
Street Fighter II' olduğunu tahmin ediyorum ama hangi versiyonu olduğunu bulamadım. tek tek indiryorum bakalım bulabilecek miyim.

  • kimlanbu  (19.10.07 20:30:04)
street fighter II' yani sf2 "dash" versiyonu; sf2 champions edition'dır. ilk çıkan world warrior'dan sonra gelen ve boss'ların seçilebildiği ilk versiyon. Bizde ona sf2 "buçuk" denirdi. zaten mevzubahis hack de bu oyundan uyarlanmış bir versiyon.

  • blackdog  (19.10.07 21:02:08)
Aşağıdaki versiyonlarda Balrog aduket(hadouken) atıyor ama 2 tane atıyor. Benim söylediğimde 5-6 tane atıp ekranı boydan boya kaplıyordu. Hala arıyorum, bulursam editlerim bu mesajı.

Street Fighter II' - Champion Edition (M5)
Street Fighter II' - Champion Edition (M7)
  • kimlanbu  (19.10.07 21:06:15)