[]

Cine 5'te Yayımlanmış Bir Korku Filmi

Arkadaşlar bu filmi 2000lerde izlemiştim, Amerikan yapımı, 1995-2002 arası bir yapıma benziyor. Burada bi eleman var daha doğrusu iki eleman var genç, bunlardan biri diyor işte ben şöyle yapıcam çok güçlü olcam falan, büyü gibi bir şey yapıyor, diğerinin dehşet dolu bakışları arasında dönüşüm yaşıyor, biz onun gölgesini sonra da kendisini görüyoruz, böyle alien gibi bir şey olmuş, tuhaf bir canavara dönüşmüş, öyle çıkıp gidiyor, devamı var ama o an işim çıkmıştı yani filmin başı mı sonu mu ortası mı onu bile bilmiyorum, neydi acaba bu film, arada aklıma gelir merak ederim.
 
Aklıma gelen başka bir filmin ambiyansıyla ipucu vereyim, Djinn-Wishmaster (Türkiye'de Tılsım adıyla geçiyor) bunu hiç izlemedim, az bir sahnesini gördüm ama o film tamamen bunun muadili gibiydi.


  • ckisc  (18.03.21 14:59:51) 
Atıyorum: Brainscan


  • pispinti  (18.03.21 16:02:33) 
yok, brainscan güzel filmmiş ama o değil, benimkinin çekimleri daha yeniydi ve eleman direkt alien-ejderha-canavar tarzı bir şeye dönüşüyordu.


  • ckisc  (22.03.21 19:13:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.