Mouse tavsiyesi

Salt işte kullanılmak ve tek harekette yüzlerce sayfayı kaydırabilmek üzere hızlı dönen böyle uçak motoru gibi ses çıkartan tekerli bir mouse aramaktayım. Fareden bunun haricinde beklentim yok oyun oynamak için falan almıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Logitechin tam istediginiz ozellige sahip birkac faresi var. G502 farelerin tekeri serbest donebiliyor, istediginiz gibi firfir cevirirsiniz.

Bi de MX Master 3 modeli varmis, onun da tekeri cevirme hiziniza bagli olarak ya serbest ya da tik tik donuyormus. Sanirim bu fare daha isinizi gorur, digeri oyun faresi iken bu ofis kullanimina yonelik bi model.

Belki diger farelerinde de vardir bu ozellikler ama benim bildigim bu ikisi.
  • Haldamir  (18.03.21 13:13:15 ~ 13:14:11)
hp'nin de geniş scroll butonlu, bluetooth üzerinden çalışan bir mouse'u vardı.
onun scroll butonuna basınca serbest dönüşe geçiyor, tekrar basınca tık tık normal scroll fonksiyonuna dönüyordu. fiziksel bir mekanizma gibiydi olayı, ama pil kullanımında çok tasarruflu değildi diye hatırlıyorum.
çok kullanmayan bir arkadaşıma hediye etmiştim, modeli maalesef hatırlayamadım.
  • gkhncnzdgn  (18.03.21 14:41:00)
mx master kullanıyorum tam bahsettiğin gibi bir scroll ozelligi var.

  • orpheus  (18.03.21 17:13:04)