[]

Çam pelet kedi kumu kullanan var mı?

Kullanan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi, link de gönderebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
 
Kullandim. Temizlemesi kile gore daha zor, kabaca 2 haftada bir komple degistirmek gerekiyor talaslari yoksa kedinin ayaklarina yapisan talaslar her yere geliyor. Ama toz olmuyor.


  • taurina  (17.03.21 20:11:23) 
kullandım ve beğenmedim. sürekli temizlememize rağmen kokuyu tutmadı. başta çam kokusu güzel geliyor ama zamanla o koku gidiyor.


  • false pretension  (17.03.21 20:21:25) 
Bentonitteki toz ve patiye bulaşıp her yere saçılma sorunundan kurtarıyor tamamen. Topaklananların direkt tuvalete atılabilmesi de poşet vb. derdinden kurtarıyor. Bigcattr'den alıyorum, çam kokusu belirgin değil ama benim için önemli olan tuvaletin çok kötü kokmaması ve kokmuyor. Topakları günlük temizleyip peleti de azaldıkça tamamlıyorum (~2 haftada bir). Fiyat olarak bentonite göre epey pahalı ama avantajlarına değdiğini düşünüyorum.

Alacaksanız ona uygun kürek şart, normal kum küreği işe yaramaz.
  • cinsi kisi  (18.03.21 12:15:01) 
benim oğlan hiçbir şekilde alışmadı. ben de beğenmedim zaten. bentoite geri döndüm.


  • uuth  (18.03.21 12:19:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.