[]

Midede sorun ve anemi?

Midemde yanma ve sertlik hissi var. Demir ve B12 de eksik çıktı. Endoskopi ve kolonoskopi olacağım. Umarım kötü bir şey çıkmaz. Korkuyorum.Nedense paylaşmak istedim. Yaş 34 erkek.
 
Geçmiş olsun. Babamda da var. 15 yıldır B12 iğnesi oluyor. 77 yaşına geldi. Kanser felan yoksa yaşatıyor modern tıp. Korkma.


  • boray eris  (17.03.21 16:37:47) 
boray eriş;
Doktor da ömür boyu iğne olabilirsin dedi. Kötü bir şey çıkmasın da.

  • fikox  (17.03.21 17:36:14) 
Merhabalar

Ben de mide problemi ve bağırsak problemleri sebebiyle hem endoskopi hem kolonoskopi oldum aynı anda özel hastanelerde uyutulduğu için hiç bişi anlamadan bitti gitti tedavi süreci başladı ama öncesinde iç dedikleri o ilaç hayatımda içtiğim ennnn zor sey olabilir. Ama işlem de hele de uyutuluyorsanız hiç bişi anlasılmıyor korkmayın.

Doktorun çıktıktan somra dediği ilk sey stress yapma olmuştu bu imkansız tabi benim gibi birine.

Mide de bakteri çıktı onun içinde çok ağır antibiyotikler tükettim ve iyileştim ama o ilaçlar çok ağır gelmişti bana
  • esinikaybetmiscorap.  (17.03.21 22:00:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.