Banka tavsiyesi

Selamlar!

Garanti kredi kartımı fahiş fiyattaki kart ücretinden dolayı kapattırdım. Bazı bankalarda bu ücret talep edilmiyordu diye hatırlıyorum. Hangi bankaya müşteri olarak geçmeliyim? Daha önce garanti dışındaki bir bankada hesabım olmadı. Baş ağrıtmayan, insanı yormayan bir banka tercihim.

Önerilerinizi bekliyorum :)

yapı kredi.

  • blatta hiberna  (17.03.21 12:23:33)
Her bankanın aidatsiz kredi kartları var.aidatliya göre avantajları az sadece.bonusun da var iş bankasının da.

ben iş bankası ve encard kullanıyorum memnunum.
  • drako  (17.03.21 12:47:44)
maaş müşterisi olup bankanın sunduğu bir kart varsa onu kullanabilirsiniz.
onun dışında enpara kredi kartı iyi. aidatsız kartlarda kampanyalardan faydalanamıyorsun, enpara istisna.
ziraatbanka geçti bizim maaş anlaşması, ziraat bankkart kredi kartı çok fazla kampanya yapıyor tutundurma için. 1 yılda 500 lira puan kazandım. klasik kart ücreti 33 lira.
iş bankası ve garanti kartları artık hiç puan vermiyor.
  • cliquot  (17.03.21 12:55:24)
Birkaç hafta önce debe'ye giren şöyle bir entry vardı: eksisozluk.com

Geçen hafta tarafımca bizzat denenmiş ve olumlu sonuç alınmıştır. Yardımcı olacağını umuyorum.
  • ultranil07  (17.03.21 13:10:20 ~ 13:11:01)
Aidat kesen bonusu iptal edip aidatsız flexi istemiştim bankadan, uzun süredir aidat derdim yok. Diğer kartları da iptal etmiştim aidat yüzünden.

Her bankanın aidat alan bol özellikli, ve aidatsız kredi kartı var. Kanunen olmak zorunda.
  • John Bloor  (17.03.21 13:19:57)
Her banka kanuni zorunluluk olarak "aidatsız kart" sunmak zorunda.
İstediğiniz bankadan alın. Hepsi aynı nasıl olsa.
Hesabınız hangi bankadaysa oradan alın ki hesaplar karışmasın,
  • michael_knight  (17.03.21 13:26:24)
cepteteb ya da enpara'nın kredi kartlarında kart ücreti kesilmiyor. ayrıyetten farklı avantajları da oluyor. bende ikisi de var. netflix, spotify ödemelerinin bir kısmını geri alıyorum ama bazı şartları yerine getirmeniz lazım bunlar için. sitelerinden mevcut avantajlarına bakabilirsiniz.

  • contavolta  (17.03.21 13:46:44)
kapatma işlemi için aradıysanız size teklif sunmuşlardır. "9 ay açık kalma sözüne iade edelim veya puan sunalım". puan sunduysa hayır deyip para istemek lazım.
eğer sunmadıysa ve kart kapatma onayladıysa 7 gün içinde tekrar arayıp teklif sunablirler.
kart ücretini iade için diretirseniz iade edebilirler.
şu ana kadar hiç aidat ödemedim. 2-3 kere kestiler. hep geri aldım.ücretli kartlara ücret vermemek lazım.
her banka aynı ama öneri olarak akbank yapıkredi iş bankası olabilir.tabi puan/mil gibi tercihleri de önemli. her alışverişte mil biriktiren kartlar var. business platinum kartları var otellerde vs indirim yapan.

enparanın avantajı yok. 3000 liraya kadar taksit yapıyor ücretsiz. puan birikmez kampanya gelmez.
  • ShadowOfMoon  (17.03.21 13:53:55 ~ 15:00:06)
Enpara nokta kom bankadan güzeli...

  • lcha  (17.03.21 14:32:33)
Enpara ya da aidatsız işbank kredi kartı

  • neysene  (17.03.21 14:47:58)