Lost hakkında soru, spoiler vermeden cevaplar mısınız

Losta yeni başladım da

Locke şimdiye kadar izlediğim dizilerde en sevdiğim karakter sanırım

Resmen yolu locke ile kesismeyen, onunla konuşmayan hayat amacını bulamıyor...

:D hep böyle mi?

Evet hayır ya da ohooo daha neler var ki veya locke ilk başta iyi hoş da sonradan gör gibi cevaplarınızı bekliyorum....

ohooo daha neler var

edit: bu arada gercekten cok sanslisin keske ben de sifirdan izliyor olsam :)
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.03.21 22:37:36 ~ 23:19:28)
Ohooo daha neler var +1

Ve tabi ki sen bir de sonradan gör.

Aşırı özendim şu an ya keşke ben de unutsam da bir daha yaşasam şu heyecanı.
  • turkce konusan uzayli  (16.03.21 22:57:20)
Tüm karakterler için şeyleri yaşarsın. Sawyer için bile.

  • baal  (16.03.21 22:57:45)
*Aynı şeyleri

  • baal  (16.03.21 22:58:06)
Lost iyidir hoştur daha neler var +1 ama maalesef sonra çok bozdu geyiği gerçek

  • basond  (16.03.21 23:22:08)
Locke giderek daha da güzelleşiyor. Bu ifadeyi tarizli kullanmış olabilirim. Olmayabilirim de. Belki iki anlamını birden kastetmişimdir. Bilemeyiz. Spoiler bunlar hep.

  • son feci skilacci  (16.03.21 23:49:48 ~ 23:54:39)
eh, işlerin göründüğü kadar basit olmadığını anlıyorsun ilerleyen zamanlarda. kimse aziz değil, kimse de safi kötü değil. dizi bunu iyi anlatıyor zaten. bunun net bir cevabı yok. yani birini koşulsuz favori karakterin yapmak için çok erken. ha, nihayetinde yine Locke favorin olabilir, o ayrı. daha fazla anlatmayayım her söylemek istediğim seyir zevkine zarar verebilir gibi hissediyorum :D

  • olutaklidi  (16.03.21 23:50:31)
balon karakter

  • jamiro  (17.03.21 00:08:20)
dizinin sonunda tüm şzleyenler salak yerine konuyor.
ömrümdeki en büyük zaman kayıplarından birisi olarak görüyorum diziyi.
mantıklı bir son yok. bu benim için sorun değil diyorsanız devam edin.
locke ve tüm diğer karakterler hakkında olaylar gelişiyor, ilginçleşiyor, finalde mantıklı bir yere bağlanacak derken hiçbir soruya (bazılarına değil hiçbirine) cevap verilmiyor.
  • aslindasorunumpsikolojik  (17.03.21 00:19:42)
Locke'u karakter olarak benimseyip sevdiysen dizinin sonunu sevmezsin. Sonunu sevmeyenler de tıpkı locke gibi her şeye kör göze parmak anlam cevap arayan tipler.

  • Jux  (17.03.21 00:43:09)
Dizinin sonunu idrak edememiş insanlara takılma. Söz konusu sorulara cevap veriliyor. Burada bahsedip Spoiler vermek istemiyorum. Merak eden sözlükte lost başlığında yazdığım entry'ye bakabilir.

Evet finali ilk sezonları kadar güzel değil ama temel soru işaretlerini cevapsız bırakmadılar.

Locke için ohooo daha neler var +1
  • himmet dayi  (17.03.21 07:21:18)
En kıskanılanlar listeme giriş yaptınız Lost' a yeni başlamış biri olarak :/

Ohooo daha neler var +500

Not: dikkat ettiğinize eminim ama bölüm adlarını da göz ardı etmeyin lütfen 8)
  • lüzumsuz adam  (17.03.21 10:37:42)
locke en sevdiğim karakter. bir de benjamin.
diziyi bu ikisi için izlemeye devam ettim.
ve cevabım ohooo daha neler var.
locke başta iyi sonradan gör diyemem çünkü locke hiçbir zaman %100 iyi biri olmadı ki o yüzden çok sevdik zaten.
  • matilda  (17.03.21 13:43:32)
bir hakkım olsa, izlediğin dizilerden bir tanesini komple unutacaksın, baştan izleyebileceksin gibisinden, düşünmeden lost derim. hiç bir dizinin bölümlerini böyle merakla beklemedi dünya.

bir de bir sezonu bir kerede izlemek falan yok. her hafta her hafta bekleyeceksin. vay arkadaş ne günlerdi
  • co2s2  (17.03.21 14:43:24)