[]

Su içerken sol taraftaki dişlerim sızlıyor

Diş hekimine göründüm birinde çok küçük bir çürük var, takipte kalalım şu an bir şey yapmaya gerek yok dedi. Diş eti ile ilgili olabilir mi? Su içmek istemiyorum artık öyle sızlıyor.
 
Hekim çürük var dedi ise çürük vardır, diş eti ile ilgili olmayabilir.


  • Cinfizz  (16.03.21 22:09:30) 
Olabilir, diş etleriniz kanamalıysa ya da ödemliyse hassasiyet yapar.


  • neverlose  (16.03.21 22:16:26) 
sızlamaysa hassasiyet olabilir.bende vardı.hava girince bile sızlıyordu ön dişim.çürüktenmiş.dolgu yaptı. orası geçti.
diğer başka sol arka dişimde ise diş eti çekilmesi olduğundan oluyordu.o çekilen yere dolgu yaptı cila gibi. o da geçti gibi.bunlar benim başıma gelenler tabi.
hangi diş olduğunu belirlemek iyi olabilir yoksa doktor film çeker şurda çürük var der ona dolgu yapar. başka yerde de olabilir. benim arkadaki diş geçti gibi ama arada sızı devam ediyor. 20lik diş gömülüymüş, o da olabilirmiş dedi. yani emin olamadı.
eğer hassasiyetse soğuk su buz vs gezdirip anlaşılabilir sanırım
  • ShadowOfMoon  (16.03.21 23:36:28) 
baska doktora git.
belki de takipte kalmayi degil dogrudan dolgu yaptirmayi gerektiriyordur.
diploma ne kadar iyi bir okuldan alinmis da olsa deneyimlerime gore her doktor ayni olmuyor.
bir doktora daha gidip durumu teyit ettirirdim
  • Kittie  (17.03.21 06:31:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.