[]

Emily in Paris gibi?

Netflix üyeliğimi 3 güne kapattıyorum. Kapanmadan sömüreyim iyice. Var mı bu dizi gibi eğlenceli, günlük, sıradan dizi ve filmler?
İzlemeyenler için gossip girl gibi yani.
Müzikli, eğlenceli bayık olmayan. Komedi değil sıradan olması yeterli.
Teşekkürler xoxo :)

 
girl boss, bridgerton, ginny and georgia


  • cometome  (16.03.21 20:23:13) 
  • dedim ben sana  (16.03.21 20:28:41) 
Ateş böceği yolu isminde bir dizi izlemiştim. Eğlenceliydi.

www.netflix.com
  • GoodMorningTeacher  (16.03.21 20:42:09) 
The bold type benziyor, yeni geldi netflixe


  • turk kizi  (16.03.21 21:05:05) 
Please Like Me izliyorum üç gündür. İlk sezonu çok iyi değil ama ikinci sezonu bayağı derin ve eğlenceliydi.


  • epistemic_regress  (17.03.21 00:08:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.