[]

Yurtdışına Kargo Gönderimi

polonyadaki arkadaşıma doğum günü hediye göndereceğim ama ups ve ptt kargoda fahiş fiyatlar çıkıyor. bir tshirt bir çorap ve azıcık da türk kahvesi göndericem. var mı bildiğiniz bir gönderim tipi çok daha pahalı olmayan?
 
ptt'den daha ucuz başka bir seçenek olduğunu sanmıyorum. Bu arada sitesindeki hesaplayıcıdan yaptıysanız, orada fiyat daha yüksek çıkıyor genelde. Paketleyip gişeden sormak daha iyi olabilir.


  • whoosie  (16.03.21 15:49:00) 
PTS isimli bir kargocu var. PTT değil, PTS

genelde daha ucuz oluyorlar

doğrudan polonya'da bir alışeriş sitesinden sipariş verseniz? hatta amazon almanya bile olabilir.
  • co2s2  (16.03.21 15:49:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.