Her lipbalm kullandığımda uçuk çıkıyor?

Normalde hiç uçuk çıkmaz ama ne zaman kız arkadaşım lipbalm hediye etse kullanmaya başladıktan birkaç hafta içinde uçuk çıkıyor.

Son beş yılda 3 - 4 kez kullandım ve her seferinde böyle oldu.
Bu bir tesadüf olabilir mi?

lipbalm ı sizden başka biri kullanıyor mu?
kullanmıyorsa üreticisiyle iletişime geçin. çok ilginç bi olay.

  • sttc  (16.03.21 14:08:38 ~ 14:08:58)
Bildiğim kadarıyla uçuk için bağışıklık sisteminin düşmesi, susuz kalmak, ateşlenmek vs gerekiyor. Diğer sebepleri ekledikten sonra sonra lipbalm uçuk çıkardı denilebilir. Virütik bir hastalık uçuk. sttc dediği gibi imalatçıyla da görüşülebilir. Başkalarının aldığı Kozmetik ürünleri kullanmayın!

  • cliquot  (16.03.21 14:20:16)
Ürünü sadece ben kullanıyorum.
Blistex, Nivea, Dermoskin markalar, hepsinde aynı.

Sağlığıma çok dikkat ediyorum, uçuk çıkacak bir durum olmadı aslında.

Tamamen tesadüf de olabilir. Ama bu ürünleri kullandıkça dudaklarımda bir kuruluk hissediyorum ve ertesi gün uçuk çıkıyor.
  • hadi ya la  (16.03.21 16:44:46)
kkız arkadaşın sana vermeden önce bi deneyip veriyordur. ondan da sana gçiyordur

  • papuayenigine02561  (16.03.21 21:26:03)
Ben de lipbalm sürdüğümde dudaklarım kısa süre sonra bi ısınıyor, bi kuruyor :/ Resmen çorak topraklar gibi oluyor, bu yüzden uzun süredir zeytinyağı falan sürüyorum balm yerine.
Sizin de öyle bir kuruma varsa onunla birlikte mi geliyor uçuk acaba?

  • somethinginthewayshemoves  (17.03.21 03:15:28)