[]

Ucuz Erkek Giyim nerden bulabilirim?

merhaba ahali
seneye soğuk bir yerde kış geçireceğim o yüzden böyle kışlık ceket kazak bot vs bakıyorum. soğuk dediysem de -10, -15 falan, öyle ekstrem soğuk bir yer değil.yaşadığım şehir kışın bile çok soğuk olmadığı için böyle kalın ceketim vs yok. mağazalarda fiyatlara bakıyorum, ateş pahası, genel olarak erkek için her şey çok çok pahalı. birkaç arkadasım trendyoldan bak dedi ama ben yine de buraya sorayim dedim. ikinci el satan olur, ucuz satan olur, markası bilinmedik olur, sizin alışveriş yaptıgınız, erkek kıyafeti satan mağazalar/ e-mağazalar var mı? 
Bence pazara gitmeyi deneyin. İstanbul'daki büyük pazarlarda olabilir.


  • dissendium  (16.03.21 01:03:40) 
Decathlon'da genelde uygun oluyor montlar. Internetten satisi da var. urunlerin cogu kaliteli.


  • fakyoras  (16.03.21 01:15:00) 
Eğer seneye gidecekseniz indirimleri bekleyebilirsiniz. Şuan için indirimli düzgün ürün bulmak zor. Zara ve mango nun erkek reyonlarına bakabilirsiniz indirimlerde. Decathlon markasına bakabilirsiniz. Boyner'de fiyatlar bazen çok uyguna düşüyor. Ama şuan indirim yok. İndirim olduğunda çok uyguna işe yarar kıyafetler bulabilirsiniz.

Eğer ikinci el düşünüyorsanız Dolap uygulaması var.
  • GoodMorningTeacher  (16.03.21 01:15:57) 
Decathlon


  • Andrew  (16.03.21 01:26:25) 
Defacto ve LCW gayet iyi tercihler bence, kimse niye dememiş şaşırdım açıkçası. Uygun fiyata görece kaliteli denebilecek ürünler var ve gayet sıcak tutuyor hepsi. Param olmasına rağmen çoğunlukla oralardan giyiniyorum diyebilirim.


  • kedimedi  (16.03.21 01:40:28 ~ 01:41:51) 
LCWaikiki


  • somethinginthewayshemoves  (16.03.21 02:25:12) 
Ucuz erkek giyim için zara ve mango da yazılmaz yahu.

Sorunuza cevap olarak lcw defacto ve koton öneririm. Decathlonda da 295 liraya çok güzel bir kar montu var dediğiniz duruma uygun fiyatı da o tarz bir şey için karşılanabilir.
  • bigcaptain  (16.03.21 08:48:46) 
istanbul için ali mağazalarına bakabilirsiniz. e-mağazada çok fazla ürün yok ama mağazalarda ihraç fazlası ürünler satıyor. alimagazalari.com


  • obscure  (16.03.21 08:56:58) 
decathlon'da şaşırtıcı derecede ucuz ürünler olabiliyor. 220 liraya kar botu aldım geçen, çok da iyi çıktı mesela. bi bakmakta fayda var.


  • roket adam  (16.03.21 12:27:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.