[]

ilk kez kasko yapacaklara tavsiyeler

merhaba,

şimdi ilk kez araba aldım kasko yapacğım ama hepsi birbirine benziyor. neye dikkat etmek lazım burada.

sizin önerebileceğiniz şirket var mı?

 
şirketten ziyade içerik önemli.
aracın yeniyse kasko yetkili servisleri mutlaka kapsasın
ikame aracı da en az 14 gün ayarla derim.
  • roket adam  (15.03.21 23:54:48 ~ 23:54:58) 
On cam degisikliginde orjinal cam taksinlar, kaza durumunda ikame aracin verilecegi sure kafana yatsin,arabayi istedigin ozel/yetkili serviste de tamir ettirebil.

On cam
Ikame arac
servis.

Hatirladigim bunlar. Sigortam.net'ten filan fiyat alabilirsin. Uygun oluyo genelde
  • fakyoras  (15.03.21 23:55:01 ~ 23:55:27) 
ölümlü kaza klozu ekletin.

örnek vermek gerekirse ölümlü bir kazaya karıştığınızda karşı taraf tazminat isterse bunun ödemesini sigorta yapıyor. davayla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

ucuz diye şirket seçmeyin. büyük ve bilinen şirketleri seçin. mesela anadolu sigorta. ben çok insan gördüm, kaza yaptıktan sonra ödemesini aylar sonra yapan şirketler.
  • false pretension  (16.03.21 00:09:16 ~ 00:12:44) 
kasko hangi yetkili servisleri kapsıyor


  • bir soru sorcam  (16.03.21 00:19:08) 
Mali mesuliyet sigorta miktarı yüksek olsun.

Trafik sigortası karşı tarafın zararını (genelde) 43.000 TL'ye kadar karşılıyor.
Karşı tarafın zararı daha yüksek olursa sizin cebinizden çıkar.

Kasko'daki mali mesuliyet klozunuz, üstünü öder. Bunun limitine dikkat edin. Yolda 500.000'den aşağı yeni araç kalmadı, trafik sigortasının limiti şaka gibi.
  • burfak  (16.03.21 12:42:08) 
bana ulaş, bizim teknikçi arkadaşlar sana yardımcı olsun ..
ben bir sigorta brokerinde gmy'lik yapıyorum ..
en iyi içeriği ve fiyatı bulurlar sana, tüm sigorta şirketleri ile çalışıyoruz hali hazırda ..
  • taylor durden  (16.03.21 16:16:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.