[]

Direksiyon sınavı

Şimdi ben ehliyet kursuna kayıt oldum ama daha başlamadım kursa. YouTube'da direksiyon sınavı için video izlemeye başladım. Çok güzel videolar buldum. Sanki sınava yarın girecekmiş gibi kafamdan tekrar ediyorum öğrendiğim şeyleri. Aklımda da kaldı bayağı. Kafamda oturdu birçok şey. Acaba daha ders almadan video izleyerek yanlış mı yapıyorum? Yanlış öğreneceğimi düşünmüyorum ama kafa karışıklığı olur mu diye sormak istedim.
 
düz vites kullanacaksan debriyajlar farklı oluyor. orada çok kolay olan şeyi yapamamayınca moralin bozulmasun derim.


  • sutlu nescafe  (15.03.21 22:57:58) 
@sutlu nescafe, otomatik değil, düz vites.


  • dissendium  (15.03.21 22:59:36) 
izleme boşver. eğitimin sınavı geçmeye yönelik olacak. hocan nasıl öğretiyorsa öyle öğren şimdilik.


  • glamdr1ng  (15.03.21 23:13:59) 
Zararı olacağını sanmıyorum. Bence faydalı olur. Zaten teorik olarak öğrenmiş olacaksın. Sınava gireceğin arabayı sürerken onun debriyaj kavrama noktasını, vites sertliğini, fren pedalı hassasiyetini zaten tecrübe edip alışacaksın.


  • kutukcu  (16.03.21 03:48:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.