[]

Kiralık evde kapalı balkonu açtırmak

Ev bakıyoruz, bir ev var sarı sitede mesela, tam istediğimiz gibi ama salondaki balkonu pimapenle kapattırmışlar. Hem ev daha karanlık oluyor, hem açık bir balkon olsun istiyorum arada hava almalık.

Tutulacak olursa ev sahibine de sorulur elbet ama, "ben kapalı kalsın istiyorum" derse mesela, eve girince kaldırıp, evden çıkarken tekrar taktırmak bir seçenek olur mu sizce? Ne kadara patlar?


 
Ben olsam cam balkon önerirdim. Yok parasını ödemeye razıysanız çıkarken de o paraya katlanacaksam hiç olmazsa en başında cam balkon yaptırırım. Buna kimse hayır demez.


  • cilekli krep  (15.03.21 16:59:46) 
Pratik sayılabilecek bir fikir vereyim, camları söküp, orta kayıtları ayırır kenara bir yere koyar saklarsanız. İleride tekrar orta kayıtları vidalayıp camları oturtur teslim edersiniz.


  • John Bloor  (15.03.21 18:02:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.