[]

windows fotoğraf görüntüleyici

selam,

win10 işletim sisteminde fotoğrafları açarken çok bekletiyor, çoğu zaman da hata veriyor. alternatif program olarak Apowersoft isimli birşeyi denedim. o da çok yavaş açıyor.

sizler de muhakkak bu sorunu yaşıyorsunuzdur. ne yapıyorsunuz?

 
Windows'un eski görüntüleyicisi var "Windows Fotoğraf Görüntüleyici" adında. Bunda takılma vs olmuyor. Nasıl geri getirilebilecegi ile ilgili Google'larsan kayıt defteri değişikliği ile basit bir şekilde halledebilirsin. Yok bu olmaz dersen irfanview en çok kullanılan görüntüleyicilerden biri.


  • himmet dayi  (15.03.21 11:28:19) 
Windows Photo Viewer kullanıyorum. Windows 10'da aktif değil. Registry ile aktive ettikten sonra kullanılıyor.


  • samil  (15.03.21 11:30:14) 
bilgisayara yüklediğim ilk program irfanview olup windowsun programlarını yok etmek oluyor


  • nahtoderfahrung  (15.03.21 13:21:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.