[]

Ankara-İtfaiye Meydanı'nda kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Merhaba,

Ankara'da bir sürü spotçunun olduğu itfaiye meydanı diye bir yer varmış. Oradan çekyat, masa, sandalye gibi mobilyalar ile buzdolabı almam gerekiyor. Acaba kredi kartına taksit yapıyorlar mı zira tüm nakitimi tükettim. Bilenler varsa şimdiden çok teşekkür ederim.


 
ikinci el beyaz eşya satanlarda taksit yapanlar olur, fakat komisyonu falan üzerine eklerler. orada önemli olan iyi pazarlık yapabilmek, mesela sıfırı 4bin olan makineye 2bin diyecek ama sen pazarlıkla nakit 1.5'a alacaksın. kart mart dersen olayı kendi lehlerine çevirirler hemen.

fiyatlara gelince, biz ikinci el beyaz eşya aldık ve yine alırız. çok temiz ve uygun fiyatlı makineler bulabilirsiniz. birinci el beyaz eşya veya tv alınmaz, çünkü sıfır fiyatları herhangi başka bir mağazadan farklı değil, hatta internette daha ucuza bulunur. mobilya hiç alınmaz, onda da mesela itfaiye meydanında ikinci fiyatına, sıfır adore alıyorsun, nakliyesi kurulumu ıvırı zıvırı içinde. bir de mobilyada çok fazla çeşit yok, yani şantiyeye yatakhane yapacaksan eyvallah da eve alıp 10 sene kullanacağın mobilyalar yok... ayrıca mobilyacılarda kredi kartı veya taksit yapan yoktu, tamamı nakitti. bu bahsettiklerim 2020 eylül durumudur...
  • malheiros  (14.03.21 22:47:42 ~ 22:48:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.