[]

Kolajen hakkinda

Arkadaslar bu kolajenler multivitamin gibi kullanilan seyler mi? Mesela ben yilda bir kutu multivitamin veya spesifik bir vitamin alir kullanirim bu programa bir kutuda kolajen eklesem boyle bir sey olabilir mi? Bir doktora danismam gerekli mi? Nedir bunun olayi?
 
kolajının başka herhangi bir şeyle kullanıldığında yan etkisi vs olduğunu duymadım. kullanımda da öyle bir uyarı yok.
cilt için olan tipten bahsediyorsanız ve yaşınız 30 üzeri ise, bir aylık değil, 3 aylık kullanım öneriyorlar. kollajen deposu bir ayda dolmuyor.
internette gerekli/ayrıntılı bilgiler mevcut.
  • lovemyself  (14.03.21 00:46:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.