Basit olduğunu düşündüğüm pdf sorusu...

Merhaba. 9 adet notam var. hepsi pdf 2şer 3er sayfa.
Bunlara bir kapak ve içindekiler bölümü de ekleyerek tek bir pdf'te birleştirip kitapçık yapmak istiyorum.

En kolay yolu nedir bunun?
Word'le mi halledeyim, yoksa pdf'leri birleştirip tek pdf yapmanın daha kolay yolu mu var?

Teşekkürler.

Not: Online bir site ile birleştirme fikri devre dışı. Bir yere yükleyemem eserleri.

Word olabilir. Şimdi baktım da Microsoft Print to PDF diye bir seçenek gördüm.

  • phonex  (13.03.21 22:57:39)
Kapağı ve içindekileri zaten word ile yaptım hazır.

Ama şarkıları pdf olarak aktarmıştım Finale'den resim yerine.
Mantıklı olan finale'den tüm şarkıları pdf yerine tiff yapıp, sonra hepsini wordde birleştirmek mi?

Sanki bu pdf'lerle de yapılabilir gibi geldi birleştirme işi?
  • la traviata  (13.03.21 22:59:06)
@kobuzchu kiz

Buradan gelen çözümlerle beceremezsem yarin, ilk tercihim bu olacak. teşekkür ederim.
ptesiye kadar yetiştirmem lazım, zira ptesi spotify'da çıkıyor.
  • la traviata  (13.03.21 23:03:01)
Eğer tüm dosyalarınız pdf ise, bilgisayarınıza ücretsiz pdfsam kurarak halledebilirsiniz. Yazılımın herhangi bir falsosunu görmedim şimdiye kadar.

  • shatskikh  (13.03.21 23:05:52)
bununla çok kolay
download.cnet.com
malware değil, bloat değil, virüs değil, ajan değil
  • esref  (13.03.21 23:06:54)
Adobe Acrobat:

Dosya > Oluştur > Dosyaları Tek PDF'de Birleştir
  • msb  (13.03.21 23:16:15)
"pdfsam" mac versiyonu var di mi? pc kullanmıyorum.

gerçi bunu sorana kadar kendim baksam ve öküz olmasam : )
duyuru çok tembelleştiriyor!!!111bir

edit: adobe acrobat yok mac'imde. ücretsizse onu indireyim.
  • la traviata  (13.03.21 23:16:18 ~ 23:17:47)
@la traviata,

30 günlük deneme süresi veriyordu sanırım.
  • msb  (14.03.21 00:04:26)
@benaaymi nin ozel mesaj yoluyla ilettigi metod en kolayiymis mac icin. denedim oldu : )

mac'te istediğimiz bir pdf'i açtıktan sonra "görüntü"den "küçük resimler" diyip, orada sol sekmeye istediğimiz başka pdf'i sürükleyebiliyormuşuz. Bu kadar kolaymış.

pc'de de acrobat'ta yine msb nin dediği gibi tek tuşla yapılıyomuş.

herkese teşekkürler.
  • la traviata  (14.03.21 17:29:42)